Kerkenraad van PKN Haaksbergen-Buurse Kerkenraad van PKN Haaksbergen-Buurse
SAMENSTELLING KERKENRAAD
 
 
PREDIKANT
Ds. A.J. Stein, T: 0535738956 , M: j.stein@pkn-haaksbergen.nl

PRESES
M.A. van den Hout, T: 0535722563, M: c.vandenhout@pkn-haaksbergen.nl
 
SCRIBA
I. Beumer, T: 0647350506 ; M: scriba@pkn-haaksbergen.nl
 
OUDERLINGEN
J.J. de Greef, T: 0535741151, M: j.degreef@pkn-haaksbergen.nl
I. Beumer
, T: 0535741164 , M: I.Beumer@pkn-haaksbergen.nl

H. Slingerland-Slothouber, T:0535726901, M:R.Slingerland@pkn-haaksbergen.nl
P. Singels, M: P.Singels@pkn-haaksbergen.nl
 
DIAKENEN
J.H. Niemans, T: 0534333987, M:  j.niemans@pkn-haaksbergen.nl
E. Stuit, M: E.Stuit@pkn-haaksbergen.nl
A. Baas, M: A.Baas@pkn-haaksbergen.nl
I. Meijer-Somsen, M: i.meijer@pkn-haaksbergen.nl

J. Müller-Harkink, M: j.muller@pkn-haaksbergen.nl
A. van der Weiden-Huisken, M: a.van.der.weiden@pkn-haaksbergen.nl
J. Tijink, M: Jan.Tijink@pkn-haaksbergen.nl
J. Tijink-ter Avest, M: Janni.Tijink@pkn-haaksbergen.nl

OUDERLINGEN - KERKRENTMEESTER
H. ter Welle, T: 0535722841, M: H.ter.Welle@pkn-haaksbergen.nl
D.J. Klumpers, M:
D.Klumpers@pkn-haaksbergen.nl
J. Rietmann,T:0535724552, M:  J.Rietmann@pkn-haaksbergen.nl
 
Geen lid van de kerkenraad, maar wel lid van het college van kerkrentmeesters
H. van Binsbergen, T: 0535722854, M:
h.binsbergen@pkn-haaksbergen.nl
H. van Embden, T:
0654968981, M:
h.van.embden@pkn-haaksbergen.nl
G. Koekkoek, T: 0535742474, M: G.Koekkoek@pkn-haaksbergen.nl
 
PASTORAAL OUDERENWERKERS (geen lid van de kerkenraad)
A.H. Klumpers - Wennink, T: 0535729532, M: r.klumpers@pkn-haaksbergen.nl
M. Molderink - Miedema, T: 0535728029, M:  m.molderink@pkn-haaksbergen.nl
 
terug